Selimiye Solto Selimiye Hotel Whatsapp Hattı

Selimiye Solto Selimiye Hotel

Telefon-1 Toplam Tıklama: 0 Telefon-2 Toplam Tıklama: 0 Whatsapp Toplam Tıklama: 0
Değerlendirme
0.0

Muğla’nın Selimiye Köyü’nde bulunan otelimiz 2012 yılından itibaren kapılarını yerli ve yabancı konuklarımıza açtı. Otel kompleksinde üç ayrı binada toplam otuz üç oda bulunmaktadır. Bahçe içindeki düz ayak odalarımız ve ana otel binasındaki deniz manzaralı odalarımızda ailenizi ve dostlarınızı ağırlamayı umuyoruz. Odalarımızda bulunan özel duş, TV, mini buzdolabı ve klima konforuyla, ferah ve evinizin rahatlığında bir konaklama imkânına sahip olacaksınız. Denizin keyfinin yanında tatlı su havuzumuz ve bitişik çocuk havuzumuz da bulunmaktadır.

Eğer tekne yolculuğu ile gelecekseniz teknenizi açığa demirlemek şartıyla siz deniz severleri de ağırlamaktan şeref duyarız.

Köyü’nün ve çevresinin içinde barındırdığı doğal ve tarihi güzellikleriyle eşsiz bir beldedir. Anlaşmalı olduğumuz dalış okulumuz ile scuba-diving aktivitelerine katılabilirsiniz. Koyun ortasındaki kayalıklarda bulunan tarihi kaleye yüzerek ya da kano ile ulaşıp, dilerseniz otelimizin arkasındaki tepedeki başka bir tarihi kaleye tırmanıp içinizdeki arkeoloğu gün yüzüne çıkarabilirsiniz. Bölge ekonomisine katkısı olan tersanecilikten Selimiye Köyü de payını almıştır. Otelimiz çevresinde yer alan tersaneleri kısa yürüyüşlerle gezerek kuğu güzelliğinde bu teknelerin nasıl yapıldığına tanık olabilirsiniz.

Rakıvaryum restoran taze balık ağırlıklı menüsü, özel kavı ve manzarasıyla hizmetinizdedir. Oltanızı getirmeyi unutmayın!” çağrısını yapıyor. İster iskelede ister otelin tekneleri ile balığa çıkıp tuttuğunuz balıkları mutfağımızda damak tadınıza uygun pişirip kendi tuttuğunuz balığı yeme hazzını sizlere sunuyoruz.

GENEL ÖZELLİKLER

ODA ÖZELLİKLERİ

SEZON ARALIĞI

KREDİ KARTI

OTOPARK : 

WIFI : 


Bir değerlendirme yazın

Derecelendirmek için tıklayın

Bu iş yeri sizin mi?

Hak talebi, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.

Hemen Sahiplen!

Bu ilanı Takip et

Giriş sayfasını yönetmek için girişinizi talep edin. Fotoğrafları yükleyebileceğiniz, giriş içeriğini değiştirebileceğiniz ve çok daha fazlasını yapabileceğiniz liste kontrol paneline erişirsiniz.